• MAPA PIWOSZA Europa na kapsle

Symbol: PiwE
Brak towaru
119.99
Zamów w ciągu
a paczkę wyślemy dziś
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty w Opatówku 0
Kurier InPost 0
InPost Paczkomaty 24/7 0
Odbiór osobisty w Opatówku 0
Kurier InPost (Pobranie) 20
Dostępność Brak towaru

NIESAMOWITY WYGLĄD

MAPA PIWOSZA Europa to duża, unikalna ozdoba na ścianę dla każdego miłośnika europejskiej sztuki browarniczej.

Jest wygodnym i bardzo fajnym sposobem kolekcjonowania kapsli z mniejszych lub większych warzelni z całej Europy. Rezultatem będzie piękna, kolorowa historia twoich piwnych odkryć która ozdobi każde wnętrze.

MAPA PIWOSZA Europa z łatwością przebija każdy pomysł na prezent dla miłośnika piwa jaki miałeś. Będzie świetnym upominkiem, dla osób które kochają chmielowy napój z pianką.

MAPA PIWOSZA Europa pięknie prezentuje się w nowoczesnych, odważnych wnętrzach. Świetny dodatek do zarówno do powieszenia w korytarzu, loftcie jak i „męskiej jaskini” lub garażu. Wszystko zależy od Twojej fantazji. Wspaniały pomysł na prezent dla przebojowych i otwartych piwnych euroentuzjastów.

„Żadne państwo tak naprawdę się nie liczy, jeśli nie ma własnego piwa i własnych inii lotniczych. Można mieć własną drużynę piłkarską i jakąś broń biologiczną, ale piwo to podstawa.” Frank Zappa

image

SUPER OPAKOWANIE

Każda mapa MAPA PIWOSZA Europa zapakowana jest w duże, kolorowe opakowanie, która chroni ją przed uszkodzeniami i rozwiązuje problem pakowania prezentu.

Proste jak nalanie piwa i piękne jak pianka 

W opakowaniu znajduje się również zestaw gwoździ do natychmiastowego zamontowania mapy na ścianie.

Rozmiar mapy — 65 x 65 cm, mieści aż 87 kapsli;

Rozmiar opakowania — 65 x 65 cm;

W zestawie:

 • MAPA PIWOSZA Europa
 • Zestaw 5 gwoździ do zamocowania mapy na ścianie
 • Instrukcja w języku polskim i angielskim

 image

Jak korzystać:

 • Wyjmij MAPĘ PIWOSZA Europa z opakowania;
 • Zamocuj mapę na ścianie za pomocą 5 gwoździ dołączonych do zestawu. Jeśli chcesz, możesz użyć dłuższych gwoździ lub kołków oraz odpowiednich dystansów, aby mapa znajdowała się dalej od ściany;
 • Wkładaj kapsle w specjalnie przygotowane otwory;
 • Ciesz się coraz bardziej kolorową kolekcją Twoich piwnych wojaży;

PIWA RZEMIEŚLNICZE

Ostatnie kilka lat w piwowarstwie to wzrost znaczenia piw rzemieślniczych. W Polsce jest już ponad 140 takich browarów i ich ilość oraz jakość warzonego w nich piwa wciąż rośnie.

Czym jest browar rzemieślniczy? Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Brewers Association browar rzemieślniczy to browar mały, niezależny i tradycyjny.

 • Mały, czyli produkujący rocznie do 6 milionów beczek piwa.
 • Niezależny, czyli mniej niż 25% kapitału jest w posiadaniu podmiotu, który nie jest browarem rzemieślniczym.
 • Tradycyjny, czyli smak piwa bierze się od użycia tradycyjnych lub innowacyjnych składników na etapie produkcji.

Inaczej zaś piwa rzemieślnicze określa definicja przyjęta na potrzeby Konkursu Piw Rzemieślniczych podczas Poznańskich Targów Piwnych 2015, zgodnie z którą „piwo rzemieślnicze to takie, które piwowar znany z imienia i nazwiska, sam lub z pomocą załogi, warzy wg autorskiej receptury w ilości do 5 tysięcy hl gotowego piwa rocznie.”

Najbardziej zbliżoną do rzeczywistości definicją jest według nas ta podana przez Bartosza Senderka na portalu http://mojkufelek.pl/co-to-jest-piwo-rzemieslnicze.html

Piwo rzemieślnicze to piwo stworzone z pasją, które nie musi smakować każdemu ale wyróżnia się na tle konkurencji, jest wytworem fantazji piwowara i potwierdzeniem jego umiejętności. Piwowar-rzemieślnik (choć w niektórych wypadkach można nawet mówić o „piwowarze-artyście” i „piwowarstwie artystycznym”) to ten który stara się w robienie piwa włożyć całe swoje serce, dąży do tego żeby się rozwijać i ulepszać swoje pomysły, nie boi się eksperymentów. Browar rzemieślniczy to taki w którym oprócz chęci zysku liczy się również pomysł, zamiłowanie do piwa, otwartość na nowości i radość z tworzenia. – za portalem http://mojkufelek.pl/

image

Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Opinie o produkcie
 • Ostatnio oglądane produkty