• Strzelanie na strzelnicy

Symbol: 5907222600436

Strzelanie na strzelnicy to doskonały pomysł na prezent dla każdego miłośnika adrenaliny i broni palnej.

Pudełko ozdobne (koszt: 10 zł)
Brak towaru
139.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Cena przesyłki 12
Odbiór osobisty w Opatówku 0
Odbiór osobisty w Opatówku 0
Kurier 12
InPost Paczkomaty 24/7 12
Kurier (Pobranie) 20
Dostępność Brak towaru

Strzelanie na strzelnicy

Strzelanie na strzelnicy to doskonały pomysł na prezent dla każdego miłośnika adrenaliny i broni palnej. Zajęcia odbywają się pod okiem instruktora i składają się z dwóch części. W części teoretycznej, uczestnik zapozna się z zasadami bezpieczeństwa oraz budową i działaniem broni palnej. W części praktycznej zaś nauczy się przyjmować prawidłową postawę strzelecką, ładować magazynek, przeładowywać i rozładowywać broń oraz oddawać celne strzały. Zajęcia zakończy strzelanie do tarczy, podczas którego uczestnik będzie mógł sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie. 

Wymagania

Realizacja prezentu nie wymaga od uczestnika posiadania własnej broni, ani pozwolenia na broń. Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę opiekunów prawnych na uczestnictwo w atrakcji.

 

Bezpieczeństwo

Posługiwanie się bronią wymaga zachowania szczególnej ostrożności, zarówno podczas oddawania strzałów, jak i przenoszenia broni, czy poruszania się po terenie strzelnicy. 

Regulamin strzelnicy

Szczegółowe zasady bezpieczeństwa określa regulamin strzelnicy, z którym uczestnik zapoznany zostanie na początku zajęć i którego zobowiązany jest bezwzględnie przestrzegać. 

Kategorycznie zabrania się przebywania na strzelnicy pod wpływem alkoholu, bądź innych środków odurzających.

Kto odpowiada za bezpieczeństwo na strzelnicy?

Obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim osobom przebywającym na strzelnicy spoczywa na instruktorze prowadzącym strzelanie. Uczestnik zobowiązany jest do współdziałania w tym zakresie oraz niezwłocznego stosowania się do poleceń i komend prowadzącego. 

Ochrona słuchu

Hałas na poziomie 130 dB, którego poziom narasta w sposób gwałtowny jest szczególnie niebezpieczny i bez należytej ochrony może spowodować natychmiastową utratę słuchu. Takim rodzajem hałasu jest wystrzał z broni palnej, dlatego na czas zajęć z nauki strzelania uczestnik otrzyma nauszniki ochronne, bądź jednorazowe stopery. Ich zadaniem jest ochrona słuchu, a uczestnik ma obowiązek z nich korzystać.

Postępowanie wobec osób zagrażających bezpieczeństwu

Nie przestrzeganie zasad regulaminu, nie stosowanie się do poleceń prowadzącego, bądź obecność na strzelnicy w stanie nietrzeźwym skutkuje natychmiastowym usunięciem uczestnika z terenu obiektu.

 

To dobry pomysł na prezent, ponieważ

- pozwala spełnić marzenia o strzelaniu z prawdziwej broni

- stwarza okazję do zdobycia nowej wiedzy i umiejętności

- dostarcza niezapomnianych wrażeń i emocji

 

Komu podarować strzelanie na strzelnicy?

- Miłośnikowi broni palnej i militariów

- Mężczyźnie, który zawsze chciał nauczyć się strzelać

- Każdemu, kto lubi aktywnie spędzać czas

Lokalizacje: Aleksandrów Łódzki, Białystok, Chorzów, Gardzienice, Koszalin, Kraków, Łódź, Olsztyn, Rzeszów, Szczecin, Świdnik, Trójmiasto, Warszawa, Wrocław 

Czas trwania: czas trwania zależny od lokalizacji

Ważność vouchera: 365 dni

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Ostatnio oglądane produkty