• Kategorie
  • Szukaj
  • Akcesoria i gadżety do picia wódki

Urządzasz imprezę? Twoi goście na pewno oczekują świetnej zabawy, którą podkręcą nasze akcesoria do wódki. Jako doświadczony sprzedawca akcesoriów na imprezy wiemy, że gadżety do picia wódki są niezastąpionym elementem każdego przyjęcia. Nieważne czy szykujesz wieczór kawalerski kumpla, wyprawiasz urodziny, a może zaprosiłeś kilku kolegów na mecz - gadżety do wódki przydadzą się w każdej sytuacji! Polecamy zabawne akcesoria na wiele okazji - parapetówkę, przyjęcie w ogrodzie, szaloną domówkę, a także na prezent. Sprawdź polecane przez nas gadżety do picia wódki i rozkręć imprezę!

Imprezowe gadżety do picia wódki

Organizujesz imprezę? Na domówkę w mniejszym gronie polecamy takie gadżety, jak kieliszki do shotów w zabawnych kształtach i imprezowe szachy. Na zabawę w terenie przydadzą się śmieszne piersiówki i teleskopowe kieliszki, a każdą większą zabawę rozkręcisz z gadżetami do nalewania wódki. Tylko u nas kupisz imprezowe gaśnice i 3 litrowe dystrybutory do nalewania wódki. Oczywiście najważniejsze akcesoria do wódki to foremki do lodu, możesz wybrać te w kształcie czaszek, mózgów, pocisków albo duchów. Nie lubisz, jak woda rozcieńcza drinki? Wypróbuj też kamienne kostki chłodzące!

Pomysł na prezent: akcesoria do wódki

Polecane przez nas akcesoria do wódki to nie tylko fajny pomysł na imprezowy gadżet, ale i na upominek, np. z okazji urodzin, także tych okrągłych - 18., 30. czy 50. Zabawne piersiówki to super prezent na Dzień Chłopaka, podobnie jak eleganckie szklanki, które sprawdzą się także jako prezent na Dzień Ojca.  Gadżety do alkoholu to świetny i funkcjonalny prezent bez okazji, który z pewnością przypadnie do gustu każdemu obdarowanemu. W końcu każdego ucieszą oryginalne kieliszki do shotów, kufle do piwa i inne akcesoria do alkoholi!