• Kategorie
  • Szukaj
  • Piersiówki do wódki

Piersiówka to elegancki i gustowny pomysł na prezent nie tylko dla mężczyzny. W naszym sklepie z gadżetami znajdziesz klasyczne piersiówki metalowe, a także śmieszne piersiówki dla osób z dużym poczuciem humoru. Małe, duże, kolorowe, z napisami i gładkie - naprawdę jest w czym wybierać! Wśród naszych propozycji znajdziesz piersiówki eleganckie i stworzone z myślą o fanach survivalu. Jeżeli zastanawiasz się jaka piersiówka będzie najlepsza na prezent, to koniecznie zobacz wszystkie propozycje od JaGadżet. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych piersiówek znajdziesz idelną dla siebie lub bliskiej osoby.

Pomysł na prezent: piersiówka

Metalowa piersiówka to obowiązkowe wyposażenie każdego gentlemana, ale tylko u nas znajdziesz eleganckie, a zarazem śmieszne piersiówki zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Na urodziny polecamy specjalnie, jubileuszowe egzemplarze, na wieczorze kawalerskim sprawdzi się gigantyczna piersiówka, a jako drobny prezent bez okazji możesz podarować piersiówkę brelok. Mamy również specjalne piersiówki dla palaczy - z miejscem na kilka papierosów oraz oryginalne, duże piersiówki dla miłośników survivalu. Wyjątkowe miejsce w tej kategorii zajmuje klasyczna, srebrna piersiówka - to zawsze dobry pomysł na prezent. Sprawdź wszystkie piersiówki i inne zabawne gadżety, które przygotowaliśmy dla Ciebie.

Funkcjonalne akcesoria JaGadżet

Polecane przez nas akcesoria to nie tylko piersiówki - wśród propozycji JaGadżet znajdziesz także kieliszki do shotów i kufle do piwa, które z pewnością przydadzą się podczas każdej imprezy. Szukasz czegoś na co dzień? Koniecznie sprawdź też inne naczynia - mamy naprawdę fajne kubki do kawy!