• Kategorie
  • Szukaj
  • Oryginalne prezenty na roczek

Pierwsze urodziny dziecka to wyjątkowe wydarzenie, ale nie każdy wie, jakie prezenty na roczek będą trafione. Co kupić takiemu maluchowi? Zanim wybierzesz zabawkę, skonsultuj się z rodzicami - zwykle to oni będą w stanie Tobie najlepiej podpowiedzieć. Jednak jak wybrać prezent na pierwsze urodziny, jeśli rodzice rocznego dziecka dają nam wolną rękę? Warto pomyśleć o tym, by upominek na roczek towarzyszył maluchowi dłużej. Zobacz, jakie gadżety dla dzieci są dostępne w naszym sklepie internetowym.

Oryginalny prezent na roczek

Prezenty na roczek mogą być praktyczne i służyć maluchowi w pierwszych kilkunastu miesiącach jego życia lub zostać z nim na dłużej. Zabawny śliniak z rękawami to przydatny prezent na pierwsze urodziny. Równie dobrym pomysłem są pchacze. Dostępny w naszym sklepie Mercedes to wielofunkcyjny gadżet, który sprawdzi się zarówno jako pchacz, jak i jeździk dla starszego malucha. Taki prezent na 1 urodziny rośnie razem z dzieckiem, dopasowując się do stale rozwijanych umiejętności. 

Jak obchodzić pierwsze urodziny dziecka? 

Odpowiednio przemyślane gadżety na roczek z pewnością ucieszą zarówno malucha jak i rodziców. Pamiętaj jednak, że jest to święto, podczas którego warto spędzić czas z najbliższymi. Wybierając oryginalny prezent na roczek dla dziewczynki lub chłopca, pomyśl w jaki sposób możesz pomóc świeżo upieczonym rodzicom. Jeśli jesteś rodzicem, wybierz taki upominek, który zostanie w domu na dłużej i będzie dla malucha pamiątką z tego pięknego czasu.