• Kategorie
 • Szukaj
 • Prezenty na wieczór panieński

Zaskocz swoją przyjaciółkę i podaruj jej wyjątkowo śmieszny prezent na panieński. Zajrzyj do naszej specjalnie przygotowanej kategorii, w której znajdziesz idealne prezenty na wieczór panieński. Możesz być pewna, że dzięki naszym zabawnym gadżetom przyszła panna młoda i jej koleżanki zapamiętają tę noc do końca życia! Zastanawiasz się jak wybrać idealny prezent na wieczór panieński? Masz już kilka pomysłów, ale nie wiesz co wybrać? U nas na pewno znajdziesz coś wyjątkowego, pamiętaj tylko, że prezent na wieczór panieński musi być: śmieszny, praktyczny, fajny, oryginalny. W Jagadżet posiadamy upominki na wieczór panieński, które łączą wszystkie te cechy! Dlatego nie zastanawiaj się dłużej jaki prezent na panieński wybrać, zdecyduj się na zabawne gadżety, które zagwarantują waszej paczce udaną zabawę do białego rana. Prezent na wieczór panieński to nie jedyne czego szukasz? W takim razie, koniecznie zobacz pozostałe kategorie z upominkami i wybierz niepowtarzalne prezenty na każdą okazję.

Zabawne pomysły na prezent na wieczór panieński

Jaki prezent na wieczór panieński wybrać? Przede wszystkim zabawny. To ostatni wieczór wolności panny młodej, więc prezent na panieński powinien sprawiać, że zabawa będzie jeszcze lepsza. Wybierz gadżety na wieczór panieński, które umilą zabawę i sprawią, że zapamiętacie tę imprezę na długo. Proponujemy:

 • kieliszki do butelki wina – wino na wieczorze panieńskim na pewno będzie, więc po co męczyć się z ciągłym nalewaniem go do kieliszków? Wypróbujcie kieliszki nakręcane na butelkę i oszczędźcie czas na ciągle dolewanie trunku;
 • gadający pilot – to gadżet na panieński, który przyda się świeżo upieczonej żonie również w późniejszym życiu. Dzięki niemu będzie mogła zapanować nad mężem. Na pewno też rozbawi go, gdy pokaże, jaki prezent dostała;
 • słodka bielizna – takie gadżety na panieński to pozycja obowiązkowa. Dzięki nim Twoja koleżanka podniesie temperaturę w sypialni i będzie się świetnie bawić ze swoim mężem;
 • kajdanki z futerkiem – to gadżety, które również przydadzą się w sypialni. Zapewnij swojej koleżance ciekawe chwile z mężem i podaruj jej kajdanki;
 • smoczek – większość małżeństw po jakimś czasie decyduje się na dzieci. Spraw, by kumpela była przygotowana na macierzyństwo i podaruj jej smoczek. To oryginalny prezent na wieczór panieński, bo ma ciekawy kształt. Jaki? To smoczek w kształcie męskich genitaliów. Zapewni wam ciekawy dodatek do zdjęć i mnóstwo śmiechu na wieczorze panieńskim.

Prezent na panieński – gry

Wieczór panieński to idealna okazja do zabawy w damskim gronie. Możecie zapomnieć o problemach i oddać się rozrywkom. Jeżeli lubicie planszówki, to warto postawić na nasze imprezowe gry. To prezent na wieczór panieński, który będziecie wykorzystywać również na każdym kolejnym spotkaniu. Możecie postawić na typowo imprezowe gry takie jak:

 • imprezowe szachy;
 • gra karciana "Reset"
 • alkoholowe kalambury;
 • "Polish Biznes".

Ale w ofercie mamy również specjalną grę na wieczory panieńskie. Gra ta nazywa się "Wielozadanioweic Panieński". Ta gra zapewni wam wyjątkową zabawę. Będziecie musiały odpowiadać na dokuczliwe pytania, realizować wyzwania, a w nagrodę otrzymacie oryginalne naklejki, które podkreślą charakter imprezy. Dzięki tej grze sprawdzicie, która z was jest najodważniejsza i która z obecnych ma najwięcej do ukrycia. "Wielozadaniowiec Panieński" to idealny gadżet na każdy wieczór panieński.

Sprawdź naszą ofertę. W JaGadżet znajdziesz nie tylko pomysły na prezent na wieczór panieński, ale też prezenty na każdą okazję.