• Formy dostawy

Sposoby i koszty dostawy

1. Kurier InPost - 95 % paczek doręczane jest w ciągu 1 dnia roboczego od wysyłki. Wysyłka po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie.

Płatność przelewem lub poprzez szybkie płatności Przelewy24.

Koszt:
- 12,9 zł
 przy zamówieniach do 149,9 zł
- 0 zł przy zamówieniu powyżej 150 zł

2. Kurier (pobranie)- 95 % paczek doręczane jest w ciągu 1 dnia roboczego od wysyłki. Zamówienie opłacane jest kurierowi przy odbiorze.

Płatność przy odbiorze: 
Koszt: 20 zł dla wszystkich zamowień

4. Paczkomaty Inpost - 98 % paczek doręczane jest w ciągu 1 dnia roboczego od wysyłki. Wysyłka po zaksięgowaniu pieniędzy na koncie.

Płatność przelewem lub poprzez szybkie płatności Przelewy24.

Koszt:
- 12,9 zł
 przy zamówieniach do 149,9 zł
- 0 zł przy zamówieniu powyżej 150 zł

Czas wysyłki - jest to czas, w którym produkt zostanie wysłany (nie mylić z dostarczeniem). Podany jest przy każdym produkcie w sekcji "Wysyłka w ciągu". Liczony jest w dni robocze. Przy zakupie produktów z rożnym czasem wysyłki, zamówienie zostanie wysłane w terminie, który podany jest przy produkcie z dłuższym czasem wysyłki. Przykładowo jeśli jeden produkt ma czas wysyłki 24h a drugi 48h, to zamówienie zostanie wysłane najpóźniej w ciągu 48 godzin od zaksięgowania pieniędzy na koncie (przy pobraniu - złożenia zamówienia) liczonych w dni robocze.

Wysyłamy towar za granicę po wcześniejszej zapłacie za towar. Przy finalizacji zamówienia, należy wybrać odpowiedni kraj i ukaże się odpowiednia cena za wysyłkę.

Nie realizujemy przesyłek pobraniowych za granicę.