Zbliża się dobrze Ci znana data, a Ty nie wiesz, co kupić na rocznicę związku. Nie tylko Ty masz z tym problem.

Mogłoby się wydawać, że kochając kogoś, zna się go na tyle dobrze, że zawsze wie się, co można kupić na rocznicę związku. Nie jest to jednak takie proste. Podczas pierwszej rocznicy chce się wypaść jak najlepiej, a przez to wszystkie plany wydają się dobre. Kolejne rocznice to często problem, z tym że partner/partnerka otrzymał/a od nas już wiele prezentów i nie wiemy, co innego można podarować.

Zastanawiasz się, co kupić chłopakowi lub dziewczynie na rocznicę? Poniżej znajdziesz cenne wskazówki o tym, jak okazać miłość i uszczęśliwić partnera/kę, kupując wyjątkowy prezent. Sklep z gadżetami będzie w tym pomocny.

Czym się różni prezent na 1 rocznicę od tego na 5?

Pierwsza rocznica związku to wyjątkowy czas, który wspomina się przez kolejne lata relacji. Co kupić na pierwszą rocznicę związku, by prezent pozostał w pamięci? Odpowiedzi na to pytanie jest kilka. Pewne jest jednak to, że powinien to być romantyczny prezent, który będzie przypominał o łączącej was więzi. Ważne jest, by jednocześnie wiązał się ze wspólnie spędzonym czasem. Przykładem takiego prezentu są mapy zdrapki, a konkretniej zdrapka przeżyć dla pary. Nie tylko pozostanie ona pamiątką na kolejne lata, ale i pozwoli wam wzmocnić więź. 

Kolejne rocznice związku to często jeszcze większe problemy związane z wyborem odpowiedniego prezentu. Jednocześnie z każdym kolejnym rokiem coraz lepiej znamy swojego partnera/kę. Warto więc kupić przedmiot, który będzie z nim/nią związany. Zastanów się, co kupić na rocznicę związku i co lubi i to wykorzystaj. Jeśli masaż sprawia jej/jemu dużą przyjemność, kup zestaw gorących kamieni do masażu. Jeżeli natomiast często spędzacie czas na kanapie, zobacz, czym są kocyko szlafroki i przekonaj się, że to będzie idealne rozwiązanie. To proste! Skorzystaj z wiedzy, którą posiadasz.

Prezent na 5 czy 10 rocznicę związku dla niego albo dla niej to kolejny dylemat, z którym mierzą się pary. Gdy zbliża się okrągła rocznica związku pora się zastanowić, co kupić, by było to unikalne. Świetnym rozwiązaniem będą spersonalizowane prezenty, ponieważ tylko Wy będziecie rozumieć ich znaczenie. Jeśli natomiast lubicie dobrą zabawę lub szukacie sposobu na podkręcenie atmosfery, to świetnie sprawdzi się gra towarzyska – Namiętna Gra Wstępna. Taki prezent podgrzeje uczucia nie tylko w związku, w którym mogły one zacząć wygasać.

Jaki pomysł na prezent będzie najlepszy?

Jest wiele uniwersalnych upominków odpowiednich na prezent dla chłopaka na rocznice bycia razem, jak i dla dziewczyny. Przede wszystkim więc kupując prezent, pomyśl o drugiej osobie i dopasuj go do niej. Może się jednak zdarzyć, że to, co będzie odpowiednie dla chłopaka na rocznicę, niekoniecznie musi się spodobać dziewczynie (choć oczywiście w tych kwestiach nie ma żadnych reguł).

Co można kupić dziewczynie na rocznicę?

Prezent dla dziewczyny na rocznicę związku wielu panom wydaje się niezwykle kosztowny i wymagający romantycznych gestów usłanych różami. Dużo lepiej jednak wybrać dla swojej partnerki coś, co będzie dla niej wiele znaczyć, wiązać się z jakąś ważną chwilą albo po prostu zadbać o chwile spędzone razem. Kieliszki i wino powinny być tylko dodatkiem. Jeśli nadal zastanawiasz się, co dać dziewczynie na rocznicę, a ma ona duże poczucie humoru, dobrym pomysłem będzie zabawny prezent, taki jak gadający pilot – sterujący mężczyzną. Dzięki niemu zapewnisz swojej wybrance wiele atrakcji i dobrych wspomnień, nawet bez płatków róż.

Co można kupić chłopakowi na rocznicę?

Prezent dla faceta na rocznicę nie musi być dużym wyzwaniem. Zastanawiając się, co kupić chłopakowi na rocznicę, często wybieramy najprostsze wyjścia, takie jak koszule, koszulki czy skarpetki. Nie musisz jednak iść tą drogą. Dużo ciekawszym pomysłem będzie personalizowany barek kanister czy stojak na alkohol (czołg na whisky). Dzięki temu kupisz nie tylko coś, co będzie przydatną ozdobą domu, ale i produkt, którym twój partner będzie mógł się chwalić przed kolegami. Zatem jaki prezent na rocznicę związku dla chłopaka będzie tym odpowiednim? Taki, który będzie pasował do niego, a jednocześnie będzie czymś oryginalniejszym niż zwykłe skarpetki.

Mały gest = duży gest

W rocznicy związku nie chodzi o to, by obdarowywać się prezentami tylko dlatego, że tak wypada. To dzień, który jest dla was, a prezent powinien być dodatkiem, który będzie przypominał o łączącym was uczuciu. Postaw więc na nieoczywiste upominki. Niech będą one mówiły coś o twoim partnerze/partnerce i coś o waszym związku. Nie zapominaj, że ważny jest sam fakt spędzenia razem czasu i te małe gesty, które zostaną zapamiętane. Jeśli nadal nie wiesz, co kupić chłopakowi, czy dziewczynie na rocznicę związku, zapytaj go/ją – może razem coś wymyślicie.