Twój znajomy lub znajoma jest informatykiem? Jeśli chcesz kupić prezent na urodziny lub pożegnanie w pracy i zastanawiasz się, jaki prezent dla informatyka wzbudzi największy zachwyt, warto postawić na coś niestandardowego. Co to takiego? O tym powiemy w naszym artykule.

Co na prezent dla informatyka? Nietypowe pomysły w cenie!

Bardzo często informatycy pasjonują się tym, co robią, także po godzinach pracy. Fajnie więc, jeśli prezent dla informatyka będzie związany z jego zawodem i hobby w jednym. Oczywiście możesz wybrać akcesoria do komputerów, takie jak pendrive czy inne kabelki, jednak istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że już coś takiego ma i to w niejednym egzemplarzy. Co więcej, trudno podarować coś nowego z tej kategorii co roku. Właśnie dlatego warto postawić na oryginalność. Śmieszny prezent dla informatyka zaskoczy, a może nawet rozbawi do łez!

Śmieszny prezent dla informatyka – lista pomysłów

Jaki prezent dla informatyka będzie śmieszny i funkcjonalny? Żeby wpaść na taki pomysł, nie musisz się za wiele wysilać. W naszym sklepie znajdziesz śmieszne gadżety na każdą okazję, w tym także na urodziny lub inną okazję dla informatyka. Co ciekawego możesz mu podarować?

Kubek dla gracza

Jako prezent dla informatyków zawsze dobrze sprawdzi się kubek. Nikt nie ma ich w swojej kuchni za dużo, a pracując przy komputerze, tak jak w każdej innej pracy, nie można zapominać o odpowiednim nawodnieniu. Kubek z napisem Game Over i uchwytem przypominającym pada do gry będzie niezwykle praktyczny, a do tego stanie się ozdobą biurka.
Pamiętaj jednak, że nie każdy informatyk musi lubić świat gier. Dla takiej osoby lepiej sprawdzi się kubek z uchwytem w kształcie @

Rękawiczki i kapcie na USB

Ciągłe siedzenie przy komputerze powoduje, że mało jesteśmy w ruchu. Z tego powodu w trakcie pracy szybko można zmarznąć. By okazać znajomemu informatykowi, że się o niego troszczymy, warto postawić na prezent związany z zawodem, który przyda się szczególnie podczas chłodniejszych dni. Grzejące rękawiczki lub kapcie podłączane na USB to strzał w dziesiątkę! Wystarczy podłączyć je do komputera i gotowe można cieszyć się ciepłem, jakie dają bez przerywania pracy i szukania koca.

Miniodkurzacz

Każdy informatyk wie, jak ważne jest dbanie o każdy sprzęt. Nie jesteśmy jednak w stanie uniknąć tego, żeby do klawiatury nie przedostały się okruszki. Szczególnie pracując przy niej cały dzień. Jest na to prosty sposób! Wybierając prezent dla informatyka postaw na przenośny odkurzacz. Dzięki temu w każdej chwili można zadbać o porządek na całym biurku.

Jaki prezent dla informatyka?

Przedstawione wyżej propozycje na śmieszny prezent dla informatyka to tylko niektóre z pomysłów. W ofercie naszego sklepu znajdziesz także inne prezenty dla niego lub dla niej, które świetnie sprawdzą się jako prezent dla informatyka na urodziny. Lampka lub lodówka na USB, a może ręcznik kąpielowy z nadrukiem płyty głównej? Wszystko to zamówisz u nas, a podarowanie takiego upominku z pewnością sprawi niemałą przyjemność zarówno Tobie, jak i informatykowi, który otrzyma właśnie taki podarunek.