Uwielbiasz przebierane imprezy? 31 października nadarza się świetna okazja, aby urządzić strasznie fajne przyjęcie, rodem z hollywoodzkiego filmu! Mowa oczywiście o najbardziej znanym amerykańskim święcie - Halloween. Gadżety, przebrania, dekoracje i specjalne potrawy to klucz do udanej, mrocznej imprezy. W tym roku zaskocz wszystkich swoich gości i urządź klimatyczną domówkę, nasze mroczne i zabawne gadżety na Halloween na pewno Ci w tym pomogą.

Najlepsze gadżety na Halloween

Kto choć raz w życiu nie oglądał filmu, którego bohaterowie pukają od drzwi do drzwi i zbierają słodycze wołając “cukierek albo psikus!”? Ten i inne halloweenowe zwyczaje, np.:

  • wycinanie dyni,
  • przebieranie się za duchy i wampiry,
  • apple bobbing,

obecne w anglosaskiej kulturze, kojarzą nam się z dobrą zabawą do białego rana. Nic więc dziwnego, że cały świat z zazdrością przygląda się amerykańskim, brytyjskim czy kanadyjskim obchodom Halloween. Na szczęście w Polsce popularność tego święta rośnie z roku na rok i coraz częściej 31 października jest dla nas wyjątkową okazją do dobrej zabawy. A każde przyjęcie w klimacie horroru świetnie podkreślą przebrania, dekoracje i straszne gadżety na Halloween. Poniżej prezentujemy absolutne must-have każdej przerażającej domówki! Koniecznie sprawdź też pozostałe propozycje akcesoriów na Halloween z naszej oferty online.

Straszne akcesoria na Halloween

Fajne gadżety na Halloween dla dorosłych moglibyśmy wymieniać tygodniami, ale chcemy ułatwić Ci wybór, dlatego przygotowaliśmy wyłącznie 5 niezbędnych akcesoriów na każdą straszną imprezę.

1. Nietuzinkowe szklanki z czaszką

Zacznijmy od sprawy najbardziej oczywistej - straszne szklanki na Halloween. Pomyśl, jak wyjątkowo będzie smakować piwo podane w kuflu czaszce albo whisky w mrocznym kieliszku? Według nas nic nie podkreśli Twojej imprezy lepiej niż zabawne szklanki z czaszką! Wiesz, że na domówce zjawi się kilku kolegów spragnionych mocnych trunków? Gwarantujemy, że niecodzienny zestaw kuloodporna czaszka (składający się z karafki i 4 szklanek) zrobi na nich ogromne wrażenie.

2. Śmieszny kubek na Halloween

Pozostajemy w temacie napojów, jednak numer dwa na naszej liście genialnych gadżetów na Halloween to propozycja dla gości stroniących od alkoholu. Takim osobom zaproponuj kawę lub herbatę w porcelanowym kubku z czaszką w środku. Wyobraź sobie minę nieszczęśnika, który po kilku łykach zauważy mroczną czaszkę - natychmiastowy skok ciśnienia gwarantowany!

3. Przerażające kostki do drinków

Idealny dodatek do mocnej whisky? Kostki lodu w oryginalnych kształtach, na Halloween szczególnie polecamy straszne foremki na lód:

Zadbaj o perfekcyjne wykończenie halloweenowego przyjęcia, przebranie, ozdoby i dekoracje na Halloween to nie wszystko! Aby uzyskać efekt WOW i miano najlepszego gospodarza roku, musisz pamiętać o najmniejszych elementach. Skoro masz już alkohol, karafkę i szklanki z czaszką, warto przygotować budzące grozę kostki lodu. Możesz nam zaufać, tego wieczora nic nie ochłodzi drinków w bardziej stylowy sposób.

4. Oryginalny dystrybutor alkoholu

Czy nie masz wrażenia, że w większości horrorów musi rozegrać się chociaż jedna scena na stacji benzynowej? Jeżeli i Tobie stacja na pustkowiu kojarzy się z mrocznym filmem, koniecznie zaopatrz swoją imprezę w dystrybutor alkoholu - pistolet do tankowania. Dystrybutor to kolejny niezbędny gadżet na Halloween z naszej listy. Pomieścisz w nim prawie litr alkoholu - zapewnisz sobie i gościom ubaw na kilka godzin. Oczywiście nalewanie trunków do strasznych szklanek będzie zabawne nawet bez naszego dystrybutora, ale szykując imprezę roku, powinieneś zaopatrzyć się we wszystkie propozycje z listy.

5. Inne gadżety na Halloween

Przygotowałeś już dekoracje i przebranie na Halloween? Gadżety do napojów też są gotowe? Świetnie, w takim razie pora zakończyć przygotowania i rozpocząć imprezę w wielkim stylu! Ale zanim to nastąpi, warto wyposażyć mieszkanie w śmieszne pudełka na chusteczki w kształcie ręki. Nieważne czy goście popłaczą się ze śmiechu, czy będziesz wycierał rozlane trunki - chusteczki to podstawowe wyposażenie każdej domówki. Nie inaczej jest w przypadku Halloween, zaopatrz się w zabawne i straszne akcesoria, które przydadzą się podczas imprezy.

To już koniec naszych propozycji na Halloween. Mamy nadzieję, że wymienione gadżety pomogą Ci stworzyć niepowtarzalną imprezę w tym, ale i w każdym kolejnym roku.